“Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

“Монголын мистер-2018” улсын аварга шалгаруулах Бодибилдинг, фитнессийн  тэмцээн өчигдөр 8 төрлөөр амжилттай болж аваргуудаа шалгарууллаа. Монголын Бодибилдинг, фитнессийн нэгдсэн холбооноос уламжлал болгон зохион байгуулдаг тус тэмцээний хамгийн өхөөрдөм хөтөлбөр нь хүүхдийн фитнесс төрөл байсан юм.
Хүүхдүүд энэ жил анх удаа Улсын аварга шалгаруулах тэмцээнд оролцож, багш, дасгалжуулагчдынхаа бэлтгэсэн бие бялдарын өсөлт хөгжилт, нас биеийн онцлогт тохирсон акробат, гимнастикийн эльментийг багтаасан тусгай хөтөлбөрөөр өрсөлдлөө.

Тус тэмцээнд тэргүүлсэн хүүхдүүдэд

Охидын 7 хүртэлх насны ангилал:
Алтан медаль: Б.Түвшинсайхан         Ирмүүн Оргил клуб
Мөнгөн медаль: А.Агь-Од                   Альфа грийн клуб
Хүрэл медаль: Б.Мишээл                   Альфа грийн клуб

d8xr3 “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Хөвгүүдийн 7 хүртэлх насны ангилал:
Алтан медаль: Т.Дөлгөөнтамир        92 сургууль
Мөнгөн медаль: Б.Бат-Эрдэнэ          92 сургууль
Хүрэл медаль: М.Мөнх-Оргил           Дорнод аймаг

r9llz “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Охид 8-9 насны ангилал:
Алтан медаль: А.Энххүслэн             Альфа грийн клуб
Мөнгөн медаль: З.Бөртэ-Үжин         Альфа грийн клуб
Хүрэл медаль: Б.Хүслэн                   Чандмань жим клуб

6c3z5 “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Хөвгүүд 8-9 насны ангилал:
Алтан медаль: Б.Билэгт                                 92 сургууль
Мөнгөн медаль: Р.Зоригтбаатар                   92 сургууль
Хүрэл медаль: Э.Жамъянсэнгээ                   Ханан жим клуб

9bze4 “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Охид 10-11 насны ангилал:
Алтан медаль: С.Намуунжаргал        Альфа грийн клуб
Мөнгөн медаль: А.Мөнх-Ундрал        Альфа грийн клуб
Хүрэл медаль: Б.Халиун                     Альфа грийн клуб

leiqu “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Хөвгүүд 10-12 насны ангилал
Алтан медаль: М.Мөнхбаатар        Ирмүүн Оргил клуб
Мөнгөн медаль: Ч.Одбаяр              Ирмүүн Оргил клуб
Хүрэл медаль: Б.Баянмонгол         92 сургууль

Охид 10-13 насны ангилал:
Алтан медаль: Б.Мишээл            МУБИС
Мөнгөн медаль: Б.Энхтөгс          МУБИС
Хүрэл медаль: М.Анужин            Ирмүүн Оргил клуб

u7r5c “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Хөвгүүд 13-15 насны ангилал:
Алтан медаль: У.Амарсайхан        МУБИС
Мөнгөн медаль: У.Амарсанаа        МУБИС
Хүрэл медаль: Б.Түвшинбаяр        Хар ирвэс клуб

su3vl “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

r04ndbpsfd “Монголын мистер-2018“ УАШТ-ий “ХҮҮХДИЙН ФИТНЕСС“ төрөл амжилттай боллоо

Мэдээнд өгөх таны үнэлгээ?

Сэтгэгдэл оруулах

Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд updown.mn хариуцлага хүлээхгүй болно.
ХХЗХ-ны журмын дагуу зvй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зvйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.